serviceЯкісна і стабільна робота будь-якої системи водопідготовки вимагає перш за все якісного обслуговування, яке включає в себе своєчасні профілактичні ремонтні роботи.

Будь-яка вода - будь то технічна вода, яку використовують підприємства, або питна вода, що забезпечує водопостачання цивільних будівель, містить в собі забруднюючі речовини, які неминуче осідають на вузлах водоочисних установок в процесі їх експлуатації.

Періодичний сервіс систем очищення є обов'язковим критерієм їх стабільної роботи. Без регулярного обслуговування термін служби обладнання для очищення води значно скорочується, що може стати причиною передчасного виходу з ладу всієї системи.

Тільки регулярні сервісні роботи здатні забезпечити високу ефективність систем водопідготовки.

Компанія «Мастерская воды» завжди дбає про своїх клієнтів і надає їм можливість не тільки придбати якісну систему водоочищення, а й постійно користуватися сервісними послугами з її обслуговування.

Сервісні послуги включають в себе:

  • установку, наладку і запуск водоочисного обладнання;
  • заміну картриджів, фільтруючих і витратних матеріалів;
  • промивку та очищення обладнання (електронний клапан, сольовий бак і ін.);
  • ремонт або заміну деталей, що вийшли з ладу;
  • перевірку працездатності обладнання.

Ви завжди можете звернутися до нас за консультацією з приводу обслуговування, і наші фахівці підкажуть Вам, як часто потрібно міняти картриджі та інші змінні елементи, коли необхідно проводити повну заміну фільтруючого завантаження, скільки разів на рік проводити чистку керуючого клапана та інші питання.

Купуючи у нас систему очищення води, клієнт за бажанням вноситься в спеціальну сервісну базу даних. За допомогою телефонного зв'язку ми нагадаємо Вам про те, що прийшов час обслуговування і спільно з Вами визначимо дату і час приїзду наших майстрів.

Також Ви можете скористатися нашим сервісом, навіть якщо саму установку водопідготовки Ви придбали не у нас.