logo origМи, компанія «Мастерская воды» (ТМ Aqua Factory), з 2009 року працюємо з професійними системами очищення води. За ці роки ми отримали колосальний досвід, який застосували в організації власного виробництва таблетованій солі і поліпропіленових картриджів.

Наши специалисты проходили стажировку в иностранных компаниях для повышения уровня квалификации и применения знаний на практике.

Наші фахівці проходили стажування в іноземних компаніях для підвищення рівня кваліфікації та застосування знань на практиці.

Наша харчова кухонна сіль «Екстра» спресована у вигляді таблеток і розфасована в мішки по 25 і 10 кг. Така таблетована сіль широко використовується для пом'якшення води, наприклад, при виробництві ліків, соків або в домашніх умовах, для води з свердловин. Одного мішка таблетованій солі 25 кг достатньо для пом'якшення питної води для сім'ї з 4 осіб протягом 1-2 місяців, що набагато ефективніше, ніж використання таблетованій солі інших виробників. Також ми виготовляємо сіль для посудомийних машин фасуванням по 1 кг.

Універсальні поліпропіленові картриджі найбільш затребуваних розмірів і ступенів фільтрації води (всього 20 видів) - новинки нашого виробництва, які обов'язково використовуються при механічному очищенню води від іржі, піску або інших нерозчинних домішок.

В якості сировини для виробництва використовується екологічно чистий поліпропілен, придатний для контакту з харчовими продуктами і питною водою. Сучасне високотехнологічне обладнання дозволяє нам отримати якісний продукт за конкурентними цінами. Такі картриджі популярні і затребувані на українському ринку водоочищення, оскільки є універсальними і підходять для будь-якого обладнання.